Po prvý krát máme možnosť vidieť v Brezne originálne raperské duo Modré Hory.
V roku 2008 debutovali s albumom Modré Hory (Slnko Records) a okamžite zaujali svojou originálnosťou. Po päť ročnej pauze, keď sa každý venoval svojim projektom (Lyrik založil kapelu Zlokot, Bene vydal zbierku básní a album Spam Poetry), prišli opäť na scénu s albumom Big Beat (Slnko Records). Modré Hory znovu dokázali, že majú čo ponúknuť. Lyrik a Bene, alias Pavol Remiáš a Marián Benkovič, nie sú v projekte sami. Pridal sa k nim aj Roland Kánik, ktorý kapelu sprevádza hrou na klávesy.
Pred Modrákmi zahrá protestsongový pesničkár Dáša von Flaša
text: Bombura
60. ročník festivalu Horehronské dni spevu a tanca
25.06.2026 - 28.06.2026, 08:00



